7 березня 2007 р.

КВІТУЧА ТЕРНОПІЛЬЩИНА ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ

На Тернопіллі стартував громадський, просвітницький, еколого-краєзнавчий проект “Квітуча Тернопільщина”. Саме його за репрезентували громадські організації під час чергового засідання Тернопільського прес-клубу.

А метою цього проекту є поліпшення екологічного стану в області, підвищення побутової культури та відродження екологічної свідомості людей. Як розповіли організатори, вони планують здійснювати екологічний моніторинг області, проводити просвітницькі еколого-краєзнавчі акції, опитування громадської думки щодо екологічних проблем регіону. Одна з важливих проблем, яку обговорюватимуть учасники проекту разом з громадськістю, - це стихійні сміттєзвалища, забруднення водойм, вирубка лісу. Активісти планують максимально очистити від сміття територію області, зокрема, парки, сквери, придорожні смуги, береги річок, узлісся, організовувати у населених пунктах збір та утилізацію сміття, зацікавити громадськість до збереження природи та традицій.

На цьому, початковому етапі, у реалізації проекту беруть участь 10 громадських організацій краю. Це Пласт, Опора, асоціація захисту прав та свобод молоді “Дружба”, СУМ, Обнова, Інститут розвитку міста, Українська студентська спілка, товариство охорони прав та гідності учнів “Фортеця”, Просвіта, Молодіжний націоналістичний конгрес. До речі, долучитися до реалізації проекту можуть й інші громадські організації. А підтримує проект обласна влада. За словами організаторів, триватиме проект “Квітуча Тернопільщина” протягом трьох років.

Немає коментарів: